Harrold TV - telewizja internetowa

AGENCJA WYWIADU

PodróżNikon

HARROLD KONTRA ŚWIAT
nie bądź złem, nie powielaj zdziczenia
Harrold TV - telewizja internetowa facebook
HARROLD
KONTRA ŚWIAT

facebook

Owsiak pożegnał sie z radiową Trójką

Na świecie istnieją ludzie, którzy sa punktem odniesienia dla innych. Punktem odnisienia dla moralności, etyki czy po prostu bycia zacnym człowiekiem. Łatwo być porządnym w krajach cywilizowanych i takich, gdzie ludzie się po prostu lubią. W Polsce to jest to gigantyczne wyzwanie. Tym bardziej więc Jurek Owsiak jest cenną jednostką, która powinna być ceniona jak nikt inny, na która powinno sie dmuchać i chuchać, bo gdy go zabraknie, powstanie pustka, której nikt nie wypełni. Teraz zabrakło go w radiowej Trójce.

DUŻY MOŻE WIĘCEJ
Jurek po wielu, wielu latach prowadzenia wspaniałej, muzycznej audycji "Się kręci", która miała gigantyczną słuchalność zrezygnował z pracy w trójce, która po decyzjach personalnych nowego "dobrozmianowego" kierownictwa przestaje być powoli trójką, którą tak uwielbiają słuchacze. Jurek Owsiak tworzył klimat i program Trzeciego Programu Polskiego Radia niemalże od poczatku jego istnienia. Tym bardziej smutny jest fakt, że zdecydował się zerwać współprace z ta popularną rozgłośnią. Wyobraźcie sobie co musiało sie zdarzyć, jak duży brak zgody na zmiany i smutek z ich powodu musiał miec miejsce, by pchnąć tak charyzmatyczneo, przyciągającego sluchaczy i reklamodawców człowieka.

BEZ STRAT
Dla Owsiaka nie jest to żadną stratą, każde radio ikonę kultury, twórcę Przystanku Woodstock i pomysłodawcę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyjmie od razu od zaraz i z pocałowaniem we wszystkie części ciała. To oczywiste. Sam Owsiak zapewne doskonale o tym wie. Dlatego nie ma obaw, że jego audycje sie kończą. Będą zapewne kontynuowane bez żadnej przerwy na innej antenie. A nawet jeśli nie (w co nei wierzę) Jerzy Owsiak ma swój codzienny blog, oglądamy przez setki tysięcy osób.

Co ciekawe, prawie 10 lat temu za tej samej władzy z trójki wyrugowano ikone tej anteny, głos wart swej wagi w złocie - Marka Niedźwieckiego. Zawsze zastanawia mnie, którym narzadem myślą (i czy w ogóle to robią) ludzie, którzy podejmują takie decyzje. Wtedy marka przyjęło Radio Złote Przeboje, by mógł po jakimś czasie wrócic do trójki. Zapewne podobnie będzie z Jerzym Owsiakiem.

WŁADZA MIJA, RADIO ZOSTAJE
Na przyszłość dla każdej następnej "władzy" krótkie przypomnienie. Rządy odchodzą. Radio zostaje. Politycy znikają, Owsiak trwa. I w przeciwieństwie do polityków, on i jemu podobni robią duzo dobrego, wyzwalaja w ludziach radość o motywację, której tak bardzo brakuje w przestrzeni publicznej i którą tak zabija i niszczy polityka.

Jurek Owsiak jest marką samą w sobie i czy się to komuś podoba, czy nie, to on dyktuje warunki. Zawsze. I to wy wokół niego macie skakać i starać się by chciał coś dla Was robić, znaleźć czas, tworzyć wspólny program lub inne dzieło. Bo są ludzie, którzy nie muszą, którzy pokazali swoje pro ldzkie kwalifikacje. I oni są warci... wszystkiego. Pozbywanie się kogoś takiego to medialny cios. Zapewne przyjdzie czas, gdy ktoś w końcu będzie to potrafił zrozumieć.

Czytaj także...

 

Na językach

 

Napisz do autora

Pola oznaczone * są wymagane.
Zgodnie z brukselską głupotą informuję o obecności cookies mojej stronie aby móc lepiej nią administrować. Uwaga, używamy także html, php a nawet flash i java. Jeśli ta informacja budzi twoje obawy i strach oraz moczenie nocne, opuść tę stronę
|
|
|
|
|
|
|
Harrold TV - telewizja internetowa
|
|
|
|
|
|
|

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.

Zdjęcia na stronie w większości pochodzą ze strony pixabay.com. Muzyka w filmach pochodzi natomiast od autora Jason Shaw, ze strony audionautics.com

Kopiowanie treści tylko po uzyskaniu zgody od autora i podaniu pełnego źródła.